Obchodzimy dziś Światowy Dzień Geodety, dlatego wszystkim Geodetom - Paniom i Panom - składam najserdeczniejsze życzenia: satysfakcji z wykonywanej pracy, entuzjazmu, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz samych dobrych dni :)
Dyrektor PODGiK
Tomasz Powroźnik
wraz ze współpracownikami














