Na podstawie § 21 ust. 1 w związku z ust. 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2021 r. poz. 861, ze zm.), uwzględniając konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obywateli, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej podjął decyzję o maksymalnej liczbie obsługiwanych osób, mogących jednocześnie przebywać w przestrzeniach przeznaczonych do obsługi klienta:
- w sprawach z zakresu sporządzania i wydawania wypisów i wyrysów oraz udostępniania materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (w tym w szczególności: mapy zasadniczej, mapy ewidencyjnej) – maksymalna łączna liczba jednocześnie obsługiwanych osób – 6,
- w sprawach z zakresu koordynacji sytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu – liczba jednocześnie obsługiwanych osób – 1,
- w sprawach z zakresu obsługi prac geodezyjnych i prac kartograficznych – liczba jednocześnie obsługiwanych osób – 1.














