W dniu 21 czerwca 2022 r. Główny Urząd Geodezji i Kartografii we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii zorganizował szkolenie „Geoportal w Biznesie”.
Pod poniższym linkiem znajduje się nagranie z tego szkolenia. Zachęcamy do zapoznania się z nim.














