Uprzejmie informujemy, że na stronie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii umieszczone zostało ogłoszenie o bezpłatnym szkoleniu dla geodetów uprawnionych.
Link do ogłoszenia :
https://www.gov.pl/web/gugik/szkolenie-dla-geodetow-uprawnionych4
W jego trakcie mają pojawić się odpowiedzi na liczne pytania i wątpliwości kierowane do Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.
Podczas szkolenia zostaną omówione również zagadnienia dotyczące odpowiedzialności dyscyplinarnej osób z uprawnieniami do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii.
Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM w dwóch terminach:
- 20 czerwca 2024 r. o godz. 10:00
Rejestracja do godz. 15:00, 18 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania liczby miejsc
https://ankiety.gugik.gov.pl/index.php/677757
- 10 lipca 2024 r. o godz. 14:00
Rejestracja do godz. 15:00, 8 lipca 2024 r. lub do wyczerpania liczby miejsc
https://ankiety.gugik.gov.pl/index.php/236975
Treści prezentowane na szkoleniach w obu terminach będą jednakowe.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc GUGiK zachęca do niezwłocznej rejestracji.














