W związku z pracami w serwerowni w środę 27.03.2024 r. o godz. 15:30 zostaną wyłączone systemy teleinformatyczne. Przerwa przewidziana jest do godziny 20. W tym czasie nasi Klienci mogą mieć trudności z zalogowaniem się do wszystkich serwisów internetowych Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.
Licząc na Państwa życzliwość i zrozumienie bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności.