Strona niniejsza zawiera interaktywną

mapę ewidencyjną powiatu poznańskiego

Aktywacja oprogramowania dla wybranej gminy następuje przez jej wskazanie na mapie,
a dla całego powiatu przez wskazanie herbu powiatu.

Mapa powiatu Miasto i Gmina Buk Miasto i Gmina Buk Gmina Czerwonak Gmina Czerwonak Gmina Dopiewo Gmina Dopiewo Gmina Kleszczewo Gmina Kleszczewo Gmina Komorniki Gmina Komorniki Miasto i Gmina Kostrzyn Miasto i Gmina Kostrzyn Miasto i Gmina Kórnik Miasto i Gmina Kórnik Miasto i Gmina Mosina Miasto i Gmina Mosina Murowana Goślina Murowana Goślina Miasto i Gmina Pobiedziska Miasto i Gmina Pobiedziska Gmina Rokietnica Gmina Rokietnica Miasto i Gmina Stęszew Miasto i Gmina Stęszew Gmina Suchy Las Gmina Suchy Las Miasto i Gmina Swarzędz Miasto i Gmina Swarzędz Gmina Tarnowo Podgórne Gmina Tarnowo Podgórne Miasto Luboń Miasto Luboń Miasto Puszczykowo Miasto Puszczykowo Powiat Poznański Powiat Poznański

Dane przedstawiane są za pomocą programu iGeoMap firmy Geo-system Sp. z o.o.

UWAGA:
Dane o położeniu granic dostępne w niniejszym serwisie internetowym mają jedynie charakter poglądowy i podawane są w pewnym przybliżeniu w stosunku do danych ewidencyjnych. Niniejszy serwis internetowy w żaden sposób nie gwarantuje zgodności prezentowanych danych z danymi ewidencyjnymi.

Oprogramowanie powinno funkcjonować poprawnie w środowisku przeglądarek Internet Explorer, Mozilla. Warunkiem jest zainstalowanie na komputerze użytkownika wirtualnej maszyny języka Java. Jeśli wirtualna maszyna Javy nie jest zainstalowana, oprogramowanie próbuje zainstalować ją automatycznie (użytkownik powinien posiadać uprawnienia do instalacji oprogramowania). W przypadku problemów prosimy, o pobranie oprogramowania ze strony Sun Microsystems, Inc. lub skorzystanie z niniejszego linku.

Dziękujemy za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu.